| daniellla a întrebat:

am nevoie de un raspuns folositor urgent.Am o problema cu pc-ul, ma uit la un film si dupa 10 min de la inceperea filmului se inchide pc-ul singur.Am dat la proprietati si la screen option dar tot se inchide, desi am setat.Cine stie rezolvare la aceasta problema primeste funda, si mersi anticipat.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pot sa fie doua probleme: una o rezolvi tu formatand tot HDD-ul. Celalalta un specialist s-ar putea sa fie o componenta sau o piesa de pe placa de baza. De obicei se duc condensatoarele electrolitice. Incepe cu prima.

| Pahontu_Razvan_1995 a răspuns:

Reinstaleaza-ti Windows-ul