| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat! Am un card micro de 2 GB si nu pot sa imi copiez de pe calculator melodii sau poze pe telefonul NOKIA 5230. Dar de pe card pe calculator pot sa copiez diferite imagini. ce sa fac? va rog, am nevoie de ajutor.Va multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| gogusamsung a răspuns:

O fi blocat? vezi că are un plastic gri pe lateral. mișcă de el și încearcă după aia.

4 răspunsuri:
| PopMariaClara a răspuns:

Daca si tu ai patit ca si mine inseamna ca nu sunt singura parerea mea e ca trebuie sa inchizi telu si sal pornesti iar si eu am patit sper ca te-am ajuta. Funda?

| emyly_8611 a răspuns:

Sa stiti ca acest card micro nu are nici un plastic gri pe lateral.M-am uitat, dar nu este.

| emyly_8611 a răspuns:

In telefon cardul meu functioneaza perfect
Dar atunci cand doresc sa copiez anumite date pe el nu merge, nu stiu de ce.

| emyly_8611 a răspuns:

In telefon cardul meu functioneaza perfect
Dar atunci cand doresc sa copiez anumite date pe el, nu merge, nu stiu de ce.