| Spiridusbaa a întrebat:

Am nevoie si eu de un mic ajutor! rolling eyes.
Nu stiu de unde sa incep, dar o sa o spun direct. Am fost cu un baiat care acum se da la cea mai buna prietena a mea Madalina, iar fostul ei iubit se da la mine. Amandoi fac asta doar pentru a ne face pe noi geloase. Eu mai tin la el, si el la mine. Dar ne e rusine sa o spunem. La fel si cea mai buna prietena a mea cu fostul ei. Ce sa facem? Scuze am scris atat >:". Fundita.

Răspuns Câştigător
| AntonellaLOVE a răspuns:

Pay, daca ar fi sa ma detasez, v-as spune sa va intalniti si sa discutati toti 4! Dar, prefer sa ma pun in pielea voastra! Raspundeti-le cu aceeasi moneda! Cu siguranta ei cred ca sunteti niste fete unpopular, care n-au ce face toata ziua, numai sa stea in limba dupa ei! De ce aveti voi nevoie ca sa va rezolvati problema? Doi baieti (din afara clasei), care pot fi si prieteni foarte buni care s-au oferit sa va ajute! Acei baieti vor veni dupa voi la scoala, ca sa plecati impreuna, va tineti de mana, va sarutati pe obraz, porti ceva ce ai de la el... etc! succes si, Distractie Placuta!

6 răspunsuri:
| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Pai ai putea sa mearga Madalina la prietenul tau si sa-i zica de tine, Iar tu la prietenul ei (fostul) si sai zici...adica ca inca ii mai placeti
Sper ca te-am ajutat
Succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| Spiridusbaa explică:

Mda. mersi foarte mult ilovemusicboy :*. straight face

| Marina_2581 a răspuns:

I-a vezi... incercati sa nu-i bagati in seama un timp... si vezi ce reactie au happy

| vanessa123456 a răspuns:

Incercati sa va impacati si spunetiva pe fata unul altuia ce simtiti.

| picasso1913 a răspuns:

Incercati sa discutati toti 4! sa fiti sinceri si deschisi!