| printseeeesaaa a întrebat:

Buna TPU am nevoie si eu de un sfat sunt indragostita dar mi-e frica sa nu sufar vb doar p mes nu ne putem vedea momentan si nu stiu daca el ma place sau daca simte macar ceva nu ne-am vazut deloc sh chiar nu stiu ce sa cred se comporta ca si cum ar simti ceva pentru mine dar numi spune nimic nu-mi da nici un indiciu ce sa fac? nu stiu cum s-a intamplat sa ma indragostesc pentru ca nu am mai patit dar mie foarte frica sa nu sufar big grin va rog dati-mi sfaturi

Răspuns Câştigător
| An0niiim a răspuns:

Daca nu risti,nu castigi!

Nu toate relatiile se termina uratwinking Eu zic sa vb cu el sa-i zici sa va intalniti,nu neaparat sa stati impreuna adica doar sa vb ca intre prieteni,sh astfel vezi cum se comporta,cine e cu adevarat, ce ganduri arehappy Iar dupa vei stii sigur ce vei face
Daca dupa acea "intalnire" parerea ta despre el este buna,vei vrea sa ai o relatiewinking Daca nu,nu si gata

Daca zici ca vb pe mess, nu se stie, depinde si cum vorbiti si ce anume vorbitiwinking
Daca sunteti oarecum mai aropiati e mai usor sa vb
Si daca dupa acea "intalnire" si el va avea o parere buna despre tine se poate sa isi dezvaluie sentimentele si singur:*

Sperr sa iti meargaa:* Succes>; ddd

fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| AlleAlx a răspuns:

Pai daca il iubesti incearca, iar daca nu merge nu are rost.Important e sa ii spui ce simti si ce simte el pentru tine.Nu te inplica mult in relatie daca nu merita. Funda?big grin