| Denisa20000 a întrebat:

TPU! Am nevoie unrent de ajutorul vostru! Cum pot descarca o melodie de pe you tube? multumesc anticipat happy

9 răspunsuri:
| Rose123 a răspuns:

Iti voi spune metoda pe care o folosesc eu (si nu este nevoie sa descarci programe). Intra pe youtube, cauta melodia si da copy la linkul melodiei si paste aici : http://www.youtube-mp3.org/ Acest site transforma videoclipurile de pe youtube in formate Mp3 :-) Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Rose123 a răspuns:

Insa trebuie sa fii constienta ca, in mod normal, trebuie sa intrii pe I-Tune sau pe site-uri oficiale, unde fiecare melodie downloadata se plateste. Altfel, nu respecti drepturile de autor si melodia oricum nu e in format... original.

| tflkj a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/

Adaugi link-ul video-ului de pe YouTube si il descarci in PC.

| KeporLove a răspuns:

Cel mai simplu
http://www.youtube-mp3.org/

Cu acel program iei Video nu doar mp3

| ANDREIALEX99 a răspuns (pentru KeporLove):

Eu am incercat sa iau o melodie si imi da o eroare si pa pune sa dau petitie dc?

| Denisa20000 explică:

Urgent *