| lol23 a întrebat:

Buna TPU... am si eu nevoie de ajutorul vostru... cine stie cum pot sa sterg un video uploadat pe you tube? Primul raspuns bun si care a mers primeste funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| meooooow a răspuns:

Dai click pe numele de la contul tau [E sus in dreapta]
Te duci la "My Videos", apoi la "Uploaded" si selectezi videoul care vrei sa il stergi. Dai "Delete" si thats all, sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Buna big grin
Pai te duci sus in partea dreapta si dai click pe numele tau dupa care apesi My videos -> Uploaded si selectezi un video pe care doresti sa il stergi dupa care apesi delete si gata :*
Succes!

| Ihatereligion a răspuns:

Nu poti sterge video-urile uploadate de altii.