| RosseRosse a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Peste o ora trebuie sa merg sa completez optiunile pentru licee. Inca nu stiu unde sa dau. Va rog spuneti-mi licee din Constanta un as putea sa ma incadrez cu media 9.15 si unde as putea sa fac fata (media claselor V-VIII este 9.39, la evaluarea nationala la romana am luat 9.15 si la mate 8.65). Va rog ajutati-ma! Dau funda. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| DaW a răspuns:

Unde vrei ai medi mari laughing eu am 7.015 rolling on the floor)

| mykyyy a răspuns:

Traian? ps...si eu sunt din cta...happy