| vanilivanessa a întrebat:

Buna TPU.am nevoie urgent de ajutorul vostru pana nu se intoarce iubitul meu acasa.cred ca ma inseala si cred ca si-a gasit o gagica pe facebook.cum as putea sa intru in contul lui de facebook? mentionez ca nu stiu ce parola are ca si-a schimbat-o recent. exista vreun program sau ceva? nu vreau sa ii zic in fata ca daca nu e adevarat poate ma va parasi din cauza geloziei mele.cel mai bun raspuns funda promit

4 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Nu poti sa spargi contul.

| Zuzazozo a răspuns:

Poate exista dar poti sa iei virusi dar incearca sa vorbesti cu el despre ce s-a intamplat cu voi.
Roaga-l sa-ti explice ce este cu acea distanta dintre voi si intreaba-l mai subtil ce s-a intamplat cu voi.
BAFTA!

| Anonimtpu2 a răspuns:

Poti sa-i spargi parola daca ai hack

| fled a răspuns:

Este foarte greu sa spargi contul cuiva.
ai putea incerca sa ii spargi contul de e-mail si sa intrii de acolo pe contul lui de facebook... daca are cont de e-mail pe gmail... atunci nu va dura mult caci poti schimba repede parola de la gmail. succes!