| andreutza99 a întrebat:

Am nevoie urgent de ceva va roooog ajutati-ma deci cand vb pe mess cu cineva sieu ii scriu ceva nu imi apare nimic si cand imi scrie aceea persoana mie ceva tot nu vad ce sa facc de vreo 2zile mi se intampla asa va rog frumos vreau un raspuns repede sau mai multe:d dau funda+vot dar sa imi spuneti si cum sa fac sa nu imi mai apara asta ...va rog din inima ajutati-ma

1 răspuns:
| kiss a răspuns:

Deschizi mess-ul de unde e salvat, la mine e in C:\Program Files\Yahoo!\Messenger... daca asta nu merge, cred ca poti sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi la loc. happy