| anonim_4396 a întrebat:

Vreauuu raspuns urgent, funda]
crying

Vreau sa`mi apara pe facebook ca toata lumea (public) sa vada cu cine sunt intr-o relatie, am dat editeaza si am bifat public insa nu merge, am intrat si am dat peste tot si cand dau la "vezi ca" imi apare despre doar sexul feminin atat(, ce sa facc unde sa mai dau?

5 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Langa bare de sus la "Gaseste prieteni" langa ai un lacat!
Apasa pe el->"Cine poate sa-mi vada lucrurile?"
Tu apasa Prietenii prietenilor

Si asa o sa vada mai multi!

Funda?

| Melancolică a răspuns:

Informaţii de bază/Editează/Situaţie amoroasă pui într-o relaţie cu cine vrei apoi în dreapta sunt nişte persoane dai pe ele şi setezi să vadă prietenii.
Baftă!

| Manuellllaa a răspuns (pentru Melancolică):

Deci,am dat acolo, si sunt intr-o relatie cu el si am bifat PUBLIC insa tot nu merge, nu stiu unde sa mai dai sa apara si celor care intra pe fb meu si nu ma au la prieteni imi apare la informatii doar sexul"feminin" atat, insa si el il are privat ca mine si ii apare si relatiasad

| narcisan a răspuns:

Poate ca nu-ti merge facebook sau nu merge calculator sau poate ai apusat ceva gresit...mai incearca

| fusculus a răspuns:

Acea persoana, cu care esti într-o relatie, trebuie sa aiba si ea cont pe facebook. Daca cumva are cont atunci trebuie sa completezi rubrica "familie''.
Sper ca ti-am fost de folos. Succes!