| Anelym a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgenta de ajutor! laughing
Am un laptop de pe care intru prin wireless gratuit pe internet, faza e ca de ieri nu mai pot intra pe internet...adica ma conectez prin wireless si am semnal foarte bun, dar cand intru pe google imi apar diagnosticele alea pentru a repara conectivitatea la google ..am intrat la setari sa debifez ce trebuie si tot nu.mi merge! straight face Dau funda celui care detine solutia la problema afisata laughing :*

1 răspuns:
| msilvia a răspuns:

Reinstaleaza browserul pe care intri pe internet si daca nu merge asa reinstaleaza windows-ul.