| Shar0nSpitz a întrebat:

BUNA TPU! Am nevoie urgenta de ajutorul vostru. Mi-am descarcat aplicatia Viber si pentru cei care stiu dupa ce scrii numarul de telefon trebuie sa iti trimita un cod de verificare. Mie nu mi se trimite, nu stiu de ce. Am tot incercat, am scris numarul de mai multe ori si sunt sigura ca e corect, dar tot nu imi apare, ce as putea face?

Multumesc anticipat, si scuzati daca intrebarea nu este in categoria potrivita!

Răspuns Câştigător
| FallenAngel21 a răspuns:

Ai incercat sa dezinstalezi aplicatia si sa o intalezi iar? Asigura-te ca e selectat prefixul corect (Romania +40 sau 004). Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| ZyReXe a răspuns:

Verifica ce prefix ai ales. Pune-l pe ala din tara de unde esti. Daca nu merge incearca sa reinstalezi aplicatia si dupa sa o instalezi iar si da un restart la telefon