| Andradacopilnebun a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutorul vostru. Acum cateva zile am auzit la un radio o melodie superba, si nu o gasesc desi stiu versurile. Ma gandeam ca poate dintrea atatia utilizatori, unul macar sa fi auzit de ea si sa-mi spuna numele ei. Versurile sunt cam asa: Hey, you took my soul, I want more, I think I love you, love you. Dancing tonight, dancing with me, until tomorrow will never be. Sau ceva in genul asta erau, de la partea cu until tomorrow nu sunt 100% sigura. Dau funda celui/celei care imi spune numele ei. Multumesc anticipat. :*:*:*[Scuzati categoria va rog!]

5 răspunsuri:
| Andradacopilnebun explică (pentru LaNaibaa):

Nu e asta. sad Innebunesc, o caut de o saptamana aproape si o fredonez in fiecare zi. Ma obsedeaza ca nu o gasesc. sad

| VGC a răspuns:

Daca mi.ai zice si canalul de radio ar fi super.

| Andradacopilnebun explică (pentru VGC):

Te cred. Daca l-as sti, probabil m-ar duce capul sa o gasesc singura. laughing

| VGC a răspuns (pentru Andradacopilnebun):

Bine atunci gasesteti.o singura.