| rumi36 a întrebat:

am nevoie urgenta de un raspuns, acum 10 minute m-a trimis maica-mea la magazin cu cardul,pe drum nu stiu cum l-am tinut in mana si s-a rupt, de plătit mai merge sa platesti, cu pin-ul dar nu stiu ce sa-i zic mamei mele, ar fi in stare orice să-mi facă pana si sa ma bata

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un card se poate schimba la bancă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se mai intampla... este doar un card, banii sunt in "banca" nu pe card happy. Deci o sa mearga la banca si ia altul, nu este nicio problema.

Numai bine! ^_^

| Andreeush a răspuns:

Cardul se poate schimba la bancă.

| NarcisIfrim a răspuns:

Salut,esti ok? s-a intamplat ceva?

| AlaSwek a răspuns:

Buna seara. Asta am pățit o si eu dar cu cardul meu personal.
Mama lucrând în sistem bancar, mi-a spus că este nevoie să plătesc 10 lei să mi se refacă, am fost nevoit doar sa semnez ca acesta a fost primit. Nu este mare paguba!

Răspuns utilizator avertizat