| gabygaby199 a întrebat:

Buna TPU.am niste ochelari ca astia http://funride.ro/......black.html si mi s-au rupt la metalul ala de se deschid ei si nu stiut cu c sa ii lipesc. i-am lipit cu PICATURA si nu sa lipit si a ramas lipiciul ala acolo cu c se dizolva asta? raman ambele intrebari:Dfunda mare de tot:P

1 răspuns:
| anca174 a răspuns:

Lipiciul incearca sa il cureti cu acetona, nu-i exclus sa se i-a si culoarea, eu inca nu am patit dar depinde de material. Iar de lipit nu stiuthinking cred ca la optica sau prin piata eu au altfel de lipici si poate tine.