| CamiRose4 a întrebat:

Am o mica problema. Am incercat sa lipesc ceva cu PICATURA si m-am lipit pe mana big grin. Se mai intampla! Cum as putea sa dau lipiciul jos? Este foarte incomod :\.

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Incearca cu acetona sau dizolvant. Daca nu merge baga mana in apa calda, fierbintebig grin

5 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ms pentru. funda:*

| DaNaDoT a răspuns:

La mine merge absolut mereu cu acetona.

| cosmin444 a răspuns:

Tine mana in apa calda cu gel de dus...cred ca asta o sa meargabig grin

| SnaKKe a răspuns:

In primul rand da cu apa calda ca sa se dezlipeasca iar daca nu asteapta vreo 10 minute si dezlipestel happy o sa se ia su=i putina piele daca astepti mai mult

| SnaKKe a răspuns:

Funda?