| shadow23 a întrebat:

Am niste videoclipuri pe facebooku de la liceu cei de la stiri [antena 1, protv] imi pot vedea videoclipurile? e o intrebare cam ciudata :d dar stiu ca in anii trecuti luau filmarile de pe youtube si le faceau publice :-s. Thanks. Funda!happy

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Da, normal că le pot vedea cei de la ProTv, Antena1, sau alte canale de ştiri, acum depinde ce conţin acele video-clipuri. În fine, dacă le pui pe youtube, nu le vor publica la televizor, doar dacă este ceva interesant şi dacă postezi pe site-ul lor.