| ArinaD a întrebat:

am nunta si as vrea sa-mi dati niste sfaturi cum sa ma machiez? sunt blonda, am ochi albastri, si o sa fiu in rochie neagra!

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Cum a zis si "CeVreauEu", puneti ochii in evidenta, un par blond incretit cu niste ochi mari si albastrii va pune cu botul pe labe toti baietii.

| CeVreauEu a răspuns:

Buna. Cel mai bine este sa te dai cu fard pentru ochi nergru, si sa-ti pui gene false, in asa fel iti iese ochii in evidenta pentru ca ii ai albastrii. Si date cu un ruj rosu nu fooarte aprins. Si un fond de ten deschis. Sper ca te-am putut ajuta cu ceva, bafta happy