| shanela a întrebat:

Buna:* cum sa ma machiez la banchet am o rochie alb cu negru fff frumoasa si culoarea ochii albastri si mis un pic blonda nu am nici o idee

4 răspunsuri:
| Anuska_8824 a răspuns:

Http://www.lyla.ro/......rticol.php
Sper sa te ajute! Eu te sfatuiesc sa nu folosesti fard albastru.`!

| Roxanicabc12 a răspuns:

Bunakiss.Da-te si tu cu un alb amestecat cu albastru si cu tus negru mai ales daca esti blonda. Sper ca te-am ajutat.big grin

| ruxandralaviniaa a răspuns:

E un proiect pentru facultate: http://beeatricestir.blogspot.com/ am nevoie de cat mai multe vizualizari, dati click va rog! Ms