| RazvanMessi10 a întrebat:

am o alta intrebare, daca eu sunt la un profil tehnic si vreau sa ma transfer la unu teoretic profil: Stiinte Ale Naturi Real la liceul erspectiv sunt 3 profile stiinte sociale stiinte ale naturi si matematica-informatica la nici un profil in 2011 nu au ramas locuri NEOCUPATE eu daca am media mai mare decat ultimu intrat de la stiinte ale naturi sau oricare pot intra daca sunt toate ocupate si nu mai e nici unu neocupat? daca iau si diferentele + media mare pe primul semestru ma pot transfera?

Dai Funda.cu Respect pentru TPU

Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Transferurile se pot face numai in situatia in care exista un loc vacant, de obicei liceele au un regulament propriu ce stabileste dinanite cati elevi vor fi intr-o clasa. Nu cred ca poti face ceva in privinta asta decat sa astepti. o zi buna!
P.s. in privinta mediei si a diferentelor nu se poate face nimic, e o succesiune de conditii pe care trebuie sa le indeplinesti, insa numai dupa ce locul este liber.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat