| RoGamerUp112 a întrebat:

sunt la un liceu tehnic pe un profil electronica si automatizari din Bucuresti, as vrea sa ma transfer insa media mea cu care am intrat e cam mica si am putut intra doar la liceul asta intrebarea mea este
Ma pot transfera la un liceu cu profil teoretic? si cand ma pot transfera fara media asta de admitere?
mai exact la mate-info, stiu ca nu am facut informatica dar pot recupera
Clasa mea este o anarhie totala,

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te vei putea transfera la alt liceu abia dupa cl. a IX-a si daca media ta de promovare a clasei a IX-a va fi cel putin egala cu a ultimului promovat din clasa unde vrei sa te transferi. De asemenea, daca schimbi profilul, va trebui sa reusesti la examenele de diferenta.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Du-te la secretariatul liceului unde vrei sa te transferi si intreaba daca te pot primi la ei.Bafta! happy

| NoctisFive a răspuns:

Daca ai intrat la un liceu prost inseamna ca asta e nivelul tau. Daca am fenta toti sistemul unde am ajunge?