| Onlyquestions a întrebat:

am o colega de care imi place foarte mult si nu stiu cum sa-i zic asta, dati-mi va rog niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| livia_twilight a răspuns:

Cred că ai putea să o scoți la un suc, o plimbare, să îi cumperi ceva frumos, și să îi spui ce simți. Fetelor le place când băieții își mărturisesc sentimentele, deci ar trebui să ai succes!

1 răspuns:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Ai putea sa o chemi la o plimbare sau la un suc si sa o intrebi acolo.Sau sa ii scrii un biletel si sa il lasi intr-o carte..sau ceva de genu... oricum eu cred ca astfel de lucruri se discuta fata in fata asa ca, decizia e a ta.
Succeswinking