| XploR_2442 a întrebat:

am o colega in clasa si incepe sa imi cam placa de ea >:", si nu stiu daca ei iar place de mine big grin, plss dati-mi si mie niste sfaturi, sa ii zic direct, sa fac un id fals sa ma dau drept fata? Sfaturi plz big grin

6 răspunsuri:
| LifeInColors a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine sa ii zici direct, pentru ca daca iti faci un id fals si te dai drept fata, s-ar putea sa nu aiba incredere in tine si sa nu iti spuna adevarul. Muult succes:*!

| XoXo_8074 a răspuns:

S-ar putea sa mearga si cu id-ul fals... dar cel mai bine e sa o intrebi tu sau o/un pr. de-a/-al eiwinking

| XploR_2442 explică:

Voi incerca ce zici tu aaaa happy

| XploR_2442 explică:

Sincer...sunt putin timid dar imi voi face curaj laughing (sper)

| Simonaaa a răspuns:

Dupa ore invit-o undeva si vorbiti doar voi 2 si vei afla si parerea ei despre tine:X

| victor4596_6946 a răspuns:

Chestia cu id-u ii pentru copii mici
daca nu esti timid poti sa-i zici in fata
dar ai grija sa nu fie un moment prost
cand o vezi mai fericita cheamo sa iesiti