| flv345 a întrebat:

am 12 ani si imi place de o colega din clasa din cate stiu si ea ma place si se comporta de parca m-ar placea. Si intr-un fel si ea stie ca o plac, dar nu avem curajul sa comunicam si sa ne spunem amandoi in fata ca ne placem. Va rog dati-mi niste sfaturi.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pana iti gasesti cuvintele vine unul cu tupeu o face din 2 vorbe si e a luiwinking

| Emilian65 a răspuns:

Lasati timiditatea la o parte si spuneti-va unul altuia care sunt sentimentele voastre unul fata de celalalt.

| WaterDrop a răspuns:

Du`te la ea si spune`i ca o placi altfel va veti uita unul la altul pana la 50 de ani.

| OMFGConrad a răspuns:

Mai aşteaptă...ai 12 ani, dacă cumva nu faci tu primul pas SIGUR nu va face ea.

| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a răspuns:

Frate...de ce iti bati tu capul cu din astea...du-te acasa, mananca, fa nani, invata si cand ai timp joaca-te pe calculator....imi pare rau daca te-am ranit

| ariana8228 a răspuns:

Pai... pentru inceput trebuie sa ii spui ca o placi, nu are sens sa va ascundeti dupa deget. Daca si ea te place, o sa fie mult mai usor de cat sperai.
Iti urez SUCCES! happy