| AnaMaria9365 a întrebat:

Am o foarte mare problema sad. De ceva timp a inceput sa-mi placa un baiat. E din scoala mea, e cu un an mai mare si nu stiu daca si lui ii place de mine, cum as putea sa-mi dau seama? Si cum sa il fac sa ma placapuppy dog eyes? Fundaa

2 răspunsuri:
| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Imprieteneste-te cu el dar nu ai arata in prima faza ca il placi, stai mai mult cu el dai sfaturi despre orice, fate pe placul lui afla ce ai place, ce nu ai place.Si usor usor veti deveni un cuplu.Succes in continuare Funda?

| Blackmar a răspuns:

Daca vrei sa vezi daca lui ii place de tine incearca sa il intimidezi, dandute pe langa el, spune-i iubire, iubitule, draga si daca se inroseste sau se comporta mai ciudat inseamna ca ii place de tine.