| mamaruta97 a întrebat:

am o intrebare, am 15 ani, cu 3 saptamani in urma,dupa un party,am mers la un baiat acasa,acesta a inceput sa ma dezbrace,am ajuns la petting,el m-a mangaiat in zona intima,mi-a atins vaginul dupa ce si-a atins el penisul, nu stiu daca avea lichid preseminal pe mana, este posibil sa raman insarcinata de la "atingeri " in zona intima daca avea lichid preseminal pe degete? dau funda pentru raspunsuri bune, multumesc frumos.p.s. nu am avut contact sexual deloc.

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata doar prin atingeri, trebuie sa aiba loc actul sexual in care el isi da drumu in tine! asa ca stai linistita!

6 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Felicitari! Esti mamica!

| Satango a răspuns:

Buna!
NU! Stai linistita! Doar ti-a atins zona ``intima``.

Răspuns utilizator avertizat
| EddiWeed a răspuns:

Daca nu a fost contact sexual intre voi stai linistita ca nu ai patit nimic. daca faceati sex neprotejat iar el isi dadea drumu in tine..atunci erau probleme