| anonim_4396 a întrebat:

Deci,imi fac ceva griji. I-am facut oral prietenului meu. El avea doar putin lichid preseminal pe capusor,pe care probabil sa-l fi atins putin cu mana. Dupa ce i-am facut,s-a mai jucat cu parul meu, etc si mi-a atins zona intima. Nu ejaculase inainte iar eu eram in perioada fertila. E vreo sansa sa raman insarcinata?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca tu i-ai facut sex oral ceea ce presupune sa-i lingi sau sa-i sugi penisul si astfel scula lui sa intre cu totul in gura ta unde saliva ta i-a umezit glandul si nu numai, in acest caz nu avea cum sa ramana lichid preejeculator pe ea.Este absurda intrebarea ta. Iti dai seama ca orice urma de lichid preejeculator sau sperma nu putea ramane pe penisul lui abia scos din gura. Deci cu ce sa fi ramas insarcinata? Sanse de sarcina 0 (zero).

| Astaeparereamea a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai incercat vreodata sa sugi penisul cand il ai pe tot in gura?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Ai omis vreo 2 cuvinte care au fost folosite cu un scop bine definit in acea fraza. Asa procedeaza doar unii, asa numitii detractori pe care incerc sa nici nu-i bag in seama.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nici eu, pe colectionarii de tricouri rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Este foarte posibil sa fi ramas gravida, de la o asemenea joaca de copii nestiutori de carte.

| ywar a răspuns:

Sigur, ramai insarcinata cu tampenia ta.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu te tee, nu este nici cea mai mica sansa. Lichidul preseminal, contine un nr. extrem de mic de spermatozoizi, care, in contact cu aerul, se pierd, un sermatozoid rezistand foarte putin timp in contact cu aerul.

| HereToHelp123 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Multumesc mult de raspuns! Eram chiar ingrijorata! sad

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru HereToHelp123):

No problem, ma bucur ca te-am ajutat!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu e posibil nu prea sunt sanse.

| HereToHelp123 a răspuns:

Nu sunt happy Testul a aprobat asta laughing

| cameleonu05 a răspuns:

Cred ca doar Mos Craciun iti poate raspunde la intrebarea asta.