| anutza97 a întrebat:

am o intrebare am un telefon cu sistem android si de cand mi am bagat o optiune care are si net imi apare un G si doua sageti care se tot aprind si sting problema este ca din cauza asta mi se descarca foarte repede bateria am cautat in tot telefonul si nu am gasit nimic despre aceasta chestie va rog ajutati-ma :X funda si voturi:X

Răspuns Câştigător
| iustin225 a răspuns:

Inseamna ca aplicatia nu poate fi deschisa pentru ca contine prea multe jocuri si inseamna ca este consumat acumulatorul