| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Cand ating capul penisului, ma doare. Aveti idee de ce? Va rog raspundeti!

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate te-ai mastur*at prea mult in ultimul timp, dar poate sa fie si din cauza ca e sensibil capul.

| TheRGuy a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Si cum pot rezolva problema?

| Violleta2022 a răspuns (pentru TheRGuy):

Eviti sa te mai masturbezi 1-2 saptamani, pana iti trece!

| Bernardus a răspuns:

E normal pentru un penis necircumcis, nu te ingrijora. Si nu baga in seama ce zic ceilalti, sensibilitatea glandului nu are nimic de a face cu masturbarea

| Cristian0884df11 a răspuns:

Schimba-i blocu motor si bujiile poate nu face scanteie in gaozzzz