| misterioasa10 a întrebat:

Am o intrebare care mi-a cam dat dureri de cap : cum as proceda cu elevii de nota 5 6 sau 7 pentru a le ridica nota la 8 9 sau chiar 10. Raspuns urgent! Fundita

P.S. totul este legat de matematica

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Un mic test doar pentru ei nu strica smug Dar sa nu fie prea greu. Sa fie din exercitiile pe care le-au invatat recent. Sau, ii poti scoate la tabla big grin. Si le dai exercitii pana ti le fac de 8-9-10. Dar ai grija sa nu fie prea agitati cand ii scoti la tabla... Incearca sa fii calma cu ei si rabdatoare big grin. Asa invata ei mai repede si mai bine. Bafta!

1 răspuns:
| Turcu_Adrian_1990 a răspuns:

Pai ii scoti la tabla la niste exercitii usoare si le dai 10