| EuSiAtatoO a întrebat:

Ce subiecte de discutie as mai putea deschide, ce as mai putea vorbi cu un baiat? Noi vorbim despre multe chestii si serioase, interesante, amuzante.De exemplu vorbim despre Univers,luna,Terra,muzica,filme,carti dar si despre lume in general,despre fete si despre baieti,despre religie,oameni prosti, probleme, putina politica laughing.Ce alte subiecte as mai putea deschide? Ceva serios sau amuzant.

ps:fara raspunsuri gen: "puteti vorbi despre orice", pentru ca e prea general
ps2:daca va ajuta cu ceva eu am 16 ani si el 17

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti vorbi despre scoala, lucruri amuzante legate de colegi si profi, trebuie sa fi fost. Afla de la alte persoane ce ii place lui si dechide subiectul Daca ii plac Metallica, da-i search pe google vezi ce-i cu trupa vorbesti despre niste cantece, ii place baschetul la fel. Bafta!

| leonet09 a răspuns:

Acum va *** legal

| victorandrei a răspuns:

Depre oameni destepti ai ratat big grin vorbesti numai de prosti?hee hee

| InsideChild a răspuns:

Daca tot sunteti asa apropiati, puteti discuta despre viata de zi cu zi. Tot ce faceti, bune si rele. Ai incredere in el si el in tine, ii poti cere sfaturi daca ai vreo problema, dilema cevahappy. Vorbiti despre ce va place amandurora, hobby-uri, jocuri, (printre care si un micut joc de adevar si provocare, poti afla mai multe lucruri), ce ii place sa faca, ce mancare prefera, ce locuri prefera, ce parere are despre x chestie, si intrebari stupide dar in acelasi timp amuzante, ex: ce s-ar intampla daca intr-o zi ar pati/ i s-ar intampla nu stiu ce. Ex s-ar trezi fatahappy. ETC. depinde si cata imaginatie ai.

| EuSiAtatoO explică (pentru InsideChild):

Poti sa imi spui mai exact unele subiecte? De exemplu am inceput intr-o zi sa vorbim despre cum s-a format Universul, cum a evoluat si cum va fi in viitor.
Stii vreun subiect interesant? Cum ar fi ce locuri faine sunt pe Pamant, sau chestii mai aiurite gen :„daca ar fi sa ai o super putere, care ar fi?"
Unele subiecte despre care am putea sa discutam, sa „dezbatem" ma intereseaza happy

| Velcea_Mihai_1998 a răspuns:

Vorbiti despre sex