| Dragonitandee a întrebat:

Am o intrebare dar este cam intima asa ca va rog sa o luati in serios, sunt fata si am aproape 15 ani si nu mi-a crescut pana acum pieptul la fel ca prietenelor mele, iar eu il am de aceeasi marime de 3 ani. Mama mea imi spune sa nu imi fac griji dar mereu imi spune asta. Ma puteti ajuta?
P.S. daca se poate as vrea sa imi raspunda fete.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cute16 a răspuns:

Fiecare fata are un anumit stil de functionare a orgsnismului, nu trebuie sa te sperii. Daca ai nelamuriri si esti incontinuu agitata poti merge la medicul de familie.Dar din punctul meu de vedere nu trebuie sa iti faci griji, poti sa te dezvolti brusc sau treptat.

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Oh, nu te stresa.
O sa ti se dezvolte cu timpul.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu te supara ca intreb dar de ce iti faci griji din cauza asta?

| Ana200222 a răspuns:

Femeile/fetele au sanii diferiti din toate punctele de vedere. Pot sa-ti ramana asa sau pot sa-ti cresca si la 18 ani brusc.

| IoanaCristina30 a răspuns:

Nu te stresa... cu timpul o sa se dezvolte si am auzit ca daca mananci porumb o sa ti creasca sau daca faci sport