| geani444 a întrebat:

Am o intrebare dar sa nu faceti misto de mine, am dat parul jos de la penis tot l-am dat are ceva daca s-a dat jos ca mi-e nu imi placea sa am acolo.Multumesc si va rog fara jigniri.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca natura l-a pus acolo a stiut de ce a facut-o.Dar e problema ta.Nu sunt de acord cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic dar cum a spus si darrio2007, totul e cu un rost anume.Nu e nimic bineinteles, multi din noi o facem, se zice ca e o masura de igiena.

| GigiMD a răspuns:

E ceva normal pentru perioada in care traim. La urma urmei nu suntem in epoca de piatra. Cum le place baietilor o fata sa fie "fara padure" asa si fetelor le place ca baiatul sa fie ingrijit. La fel procedeaza si cu parul de subsuori. Nu sunt de parearea ca ar trebui sa aratam ca niste gorile happy