| FetitaTaDeCartier a întrebat:

Am o intrebare.De cand a inceput scoala, un baiat se tot uita la mine si cand ma intorc la el la banca(sta in spatele meu) imi zambeste.Intr-o zi, i-am arat o poza de cand eram eu mica (pe care o aveam in tel.),multi mi-au spus ca eram super draguta acolo in poza, dar el a fost singurul care a spus ca sunt mai draguta acum. Faza,, ciudata`` e ca el mereu vrea sa danseze cu mine(noi suntem la scoala de balet)chiar daca mai sunt si alte fete din care putea alege.In fiecare zi ma face sa rad si sa ma simt bine. Oare chestiile astea or insemna ca ma place sau ceva? Cum as putea sa imi dau macar putin seama daca e adevarat.Mss funda ♡♡

Răspuns Câştigător
| Geryking a răspuns:

Te place. Intreaba niste prieteni comuni (adica prieteni de-ai tai si de-ai lui) daca te place sau nu. Inca o metoda e sa-l faci gelos (cu un prieten apropiat pe care el nu-l cunoaste). Poti sa-ti dai seama ca este adevarat din faza cu gelozia este cel mai eficient mod de a alfla.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca te place. Altfel n-ar face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place, se vede de la o posta!