| Nadiiii a întrebat:

Am o intrebare de exemplu cum este acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=LHo-TOiuB8k cu Neymar in el apare videoclipuri din meciuri si sunt mult mai multe de unde au aceste persoane filmuletele? Mentionez ca daca scrieti pe youtube Neymar o sa va dea mii de videouri cu acesta si cu cateva secvente din meciuri...deci cine ma poate ajuta primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| AkN77 a răspuns:

Deci ei downloadeaza meciul si dp cu un program after effects inregistreaza doar anumite secvente din mai multe meciuri dp care la sf baga melodia pe fundal si posteaza video-ul pe youtube sau pe alt site. Funda?big grin

2 răspunsuri:
| AkN77 a răspuns:

Pai sunt facute de iei, faze din meciuri si pe fundal pun melodia. Funda?

| Nadiiii explică (pentru AkN77):

Adica sunt filmate de ei ca nu inteleg ca toata lumea are filmulete de genu asta si ma gandesc ca nu toti au fist la meci ca sa filmeze

| AkN77 a răspuns (pentru Nadiiii):

Deci ei downloadeaza meciul si dp cu un program after effects inregistreaza doar anumite secvente din mai multe meciuri dp care la sf baga melodia pe fundal si posteaza video-ul pe youtube sau pe alt site. Funda?big grin