| Maria2058 a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta pentru mine. Cine are o lista cu studentii admisi in 2009 la Facultatea de Teologie ortodoxa din Cluj Napoca? ( la cat mai multe universitati). Sau o lista cu actualii studenti in anul 2. Va rog si va multujmesc! puppy dog eyes

1 răspuns:
| Inger0Cazut a răspuns:

Nu gasesti asa ceva nicaieri pe calculator.Trebuie sa te duci la facultatea respectiva si sa intrebi acolo.Asa tipuri de documente nu se posteaza de regula pe calculator, mai ales la o facultate teologica.E ca si cum ar incalca intimitatea ta.