| Chocolattex3 a întrebat:

am o intrebare. In clasa aveam niste prietene: ana iuliana andreea si alexandra.Pana intr-o zi cand alexandra a mintito pe iuliana ca nu este cu un baiat din clasa.Acum nici andreea nici ana si nici iuliana... ele nu mai vorbesc cu ea. Dar eu vorbesc.Ieri am stat cu ea in banca pentru ca iuliana si celelalte au facut-o curva enervanta proasta idioata si etc.(am uitat sa mentionez erau cele mai bune prietene ale mele )Ma prefaceam ca nu le aud. Pana cand ajung acasa si ma face iuliana nesimtita si ca o ling in fund pe alexandra si toate astea. nu i-am zis nimic. doar ca dupa cateva minute m-a intrebat noi sau ea? am zis ea. am ales ce trebuia? si pe mine nu ma mintit cu nimic alxandra sad scuzatima ca a fost asa lunga doar ca nu vroiam sa intelegeti gresit

Răspuns Câştigător
| ßarbie a răspuns:

Ti-as zice sa stai cu ana, iulia si andreea! pentru ca, din cate am inteles eu, alexandra a zis sa o lingi in fund! una e ca prietenele tale sa o jigneasca pe ea, si alta sa te jigneasca fata aia pe tine, ca nu tu ai jignit-o.sau daca nu vrei nici cu fetele alea 3, fa-ti alte pritene, ori de la tine din clasa, ori mai mici cu 1, 2, 3 ani, ori mai mari cu 1, 2, 3, 4, ani!happy
funda?love struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul spunerii unor relatii nu se face decit ascunderea lor.