| TAzOVsKY a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu bac-ul de anul acesta. Daca la istorie mi s-a terminat rezerva la stilou si am continuat cu pixul, imi va anula lucrarea? straight face

2 răspunsuri:
| Diiaanna a răspuns:

Este recomanadat sa scrii cu aceeasi culoare pentru ca se poate considera semn..Acum depinde de comisia care corecteaza daca o anuleaza sau nu, totusi eu cred ca o sa fie bine.Bafta si vineri sa nu mai faci asa.winking

| Al3x_9593 a răspuns:

Ar putea sa considere ca este un semn si sa iti anuleze lucrarea ar fi urat oricum bafta mare ai grija vineri sa iti iei rezerve tongue!