| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare jenanta sunt baiat si nu stiu cum sa ma sarut va rog ajutati-ma ce ar trebui sa fac la primul sarut

Răspuns Câştigător
| marry95 a răspuns:

Lasa-te purtat de val pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat, toti am trecut prin ce treci tu. Nu te gandi la ce trebuie sa faci si cum ar trebui sa fie. O sa vezi ca totul vine de la sine. Poate primul sarut nu o sa ti se para foarte interesant( cel putin mie nu mi s-a parut laughing ) dar cu timpul o sa te obisnuiesti.

2 răspunsuri:
| Goooogle a răspuns:

O te descurci! Fi tu insuti si totul va fi bine!

| Andynho7 a răspuns:

Uita-te pe youtube. cauta "how to kiss" sau ceva de genul...