| AndreeaSiAndra a întrebat:

am o intrebare la care va rog sa raspundeti cat mai repede :a cumparat cineva diamante pe lady popular sunand, ptc eu vreau sa iau acum cand sunt la reduceri si vreau sa stiu daca vor fi costuri suplimentare(va fi cost suplimentar pe telefon mai mult decat trebuia sau vafi cat trebuie, dar daca voua vi s-a intamplat sa nu primiti diamantele? dau funda raspunsului cel mai bun, explicit si rapid.

Răspuns Câştigător
| Anya_1437 a răspuns:

Si eu am cumparat diamante pe lady popular si nu am facet decat sa sun si imi ia putin credit. Funda?