| Pinky_4803 a întrebat:

TPU! Am o intrebare, la care va rog sa raspundeti sincer si fara misto-uri. Aveti cateodata impresia ca sunteti nebuni, dar nimeni nu va spune?

Stiu astfel de caz, tipa nu stie ca e nebuna pentru ca lumea se comporta frumos cu ea, deparca ar fi un om normal.
cateodata stau si ma inreb daca sunt nebuna sau nu... Oare e normal sa ma intreb asa ceva? Sau e din cauza ca mi-am pierdut increderea in mine?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Eu am aceeasi senzatie, ma comport divers de celelalte persoane, si uneori ma gandesc daca sunt normala, poate ca noi suntem niste genii, cu calitati mai speciale, asa a fost din totdeauna, Alert Einstein, Mozart si alti oameni celebri se considerau de ei insasi nebuni.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai cand vorbesc cu mine.Mereu nu ajung la nicio concluzie.Sunt semne de nebunie. Dar parca ma sperie mai mult altiilaughing

| Libelle a răspuns:

Stai calma ca nu esti nebuna
ca tu nu stai numai cu familia, sau astia de te cunosc, ai tangente si cu alti oameni, iesi in lume singura.
altfel nu te-ar lasa, ai fi mereu insotita, ca altfel cine stie ce criza te apuca.
eu cred ca fiecare om are fixuri si idei ciudate care il fac diferit.si cand ies la iveala il fac sa se intrebe:ma sunt nebun?
sunt momene in care realizezi ca nici tu nu te cunosti si ca lucurile nu stau deloc asa bine cum credeai, si atunci apar anumite dubii.pe care insa ceilalti nu le vad.
esti un om normal.