| LittleRose a întrebat:

am o intrebare. Nu stiu daca gestul simbolizeaza neaparat ceva,dar as vrea sa ma lamuriti. Un baiat care m-a vazut prima data, m-a rugat sa ma duc sa-i cumpar ceva de la bar intr-un pub, ziua. A vrut sa scoata el banii din portofel, dar mi-a dat mie portofelul cu totu' si mi-a spus sa scot eu banii. Ce credeti?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cel mai probabil te simpatizează şi ţi-a dat portofelul să îţi demonstreze că el are încredere în tine şi cel mai probabil se aşteaptă să ai şi tu încredere în el.

Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Vrea sa te "cucereasca " si na, vrea sa iti arate ca are bani
2. Era prea ocupat ca sa se duca el si te-a vazut pe tine si si-a incercat norocul
3. Vroia sa se bage in vorba cu tine si nu stia cum.
4. Te place si vroia sa vada daca si tu il placi
5. Te-a testat sa vada daca fugi cu banii laughing)))

| LittleLady a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic.La prima vedere pare cam ciudat avand in vedere ca tu nu il cunosti; dar poate aici e cheia-el te cunoaste si te place. Voia sa iti atraga atentia intr-un mod mai diferit.Cred ca a reusit.Nu cred ca voia sa-si bata joc de tine.L-ai intrebat macar cum il cheam? Sau de unde trebuie cunoaste?
Parerea mea e sa mai astepti putin, daca el chiar te place, vor mai aparea semne pe parcurswinking
Bafta!

| adrybubuok a răspuns:

Eu cred ca :
1) daca are prietena te-a folosit ca sa nu se ridice el. ( nu prea se potriveste ca te-a dat portofelul)
2) te simpatizeaza, adica a avut incredere in tine sa iti dea portofelul.
daca te mai intalnesti cu el, nu te rusina. data glumeata pe langa el. succes!