| MaTeOGG a întrebat:

Am o intrebare serioasa. intr-un fel sau altul. happy
Deci eu am un telefon de trei ani si jumatate, nici contactele nu le mai gaseste, decat daca astept aprox 2 minute, e oribil, nici nu mai decent, totul e in lag, si singurele momente de viteza e atunci cand ma lasa sa pun parola fara lag. Microfonul nu mai zic, nu ma aude nimeni, trebuie sa tip, nici muzica nu merge lejer, e in lag. Bateria nu dureaza 3 ore pe lum. cat mai joasa posibila, si mod economisire baterie non-stop.
Dar oricum, de la un telefon de 400 de lei, in 3 ani, nici nu ai ce sa ii ceri. Parintii stiu asta, dar cred ca exagerez. Au zis ca daca trec examenul cu note bune o sa imi ia ce telefon vreau. Dar de curand cand tata a vazut ca si garantia s-a dus, mama a zis ca daca esti cuminte poate vezi telefon. Pe asta nu mai pot face nimic, si as vrea sa va intreb, cum il pot deteriora pe interior ( adica sa se aprinda si mai greu, si totul sa fie neutilizabil ), ca sa il schima, ca asa a ajuns vorba intre noi. Cred ca par mofturos, dar asta e, nu stiu cat il meri, dar ii ajut, nu fac tampenii ca altii ( sa beau, sa fumez, etc, deoarece asa e pe aici in comuna, si cred ca in general ), invat de note peste 9 ( inclus, si rare exceptii de cateva 8-uri ). Exista aplicatii de genul?

A da, si am un trai bun >-- foarte bun, adica nu ca nu ar exista bani, sa zic asa.

1 răspuns:
| bogdan456 a răspuns:

Pai ca sa il faci sa se miste mai greu trebuie sa il fortezi mai mult incearca cu niste jocuri mai tari pe care le duce si daca te joci mult pana la urma o sa se arda placa video si ai scapat de eltongue.S Sper ca te-am ajutat