| mary_1175 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.sunt in reteaua orange.si vreau sa va spun ca am tastat azi la *144# si acolo imi zice asa

felicitari! ai primit bonus 60 de minute orange pentru apelurile primite din afara retelei. min se aloca la 30 de zilede la ultimul bonus

vreau sa spun ca pana acum nu am mai primit bonus...
si nu-mi da voie sa consum bonulu primit azi.
de ce?

rasp va rog.

3 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Bonusul se consuma ultimul, adica dupa ce ti-ai consumat toate min. din oferta pe care o ai acum activa.

| mary_1175 explică:

Eu am avut oferta de 15 zile.si oferta sa expitat acum 3 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca mai alete bonusuri... acest bonus se consuma ultimul