| 1mist3r a întrebat:

Buna tpu.Am o mare dilema,cine ma ajuta,si trec peste are funda! Deci povestea a inceput acum cateva luni pe mess,fb,am vazut o fata dragutsa,am facut rost de id ei, si mai vorbeam amandoi cand si cand, dar...ieri,au avut banchetul (ei fiind in clasa 8, si eu la fel) m-am dus si le'am pus eu muzica,(au facut banchetul la un local aici, ea sta la 10 km de mine,in alta comuna),nu am stiut ca sunt ei,ii cunosteam pe toti,erau fosti colegi de clasa, dar cand am vazut'o pe ea, mi-o cazut inima in chilotei.era frumoasa:X, si na' eu nu dansam, chiar daca m'o chemat ea de 100 de oriwinking si tot observam ca se uita mereu la mine,si eu la ea,pana la urma a "urmat" o melodie lenta, un bluz, si na' nu voiam sa dansez dar au venit vreo 3 fete(si ea) si m'au tras pana la "ringul de dans" am dansat,nu prea stiam,si o admiram non stoplaughing,dupa ce am dansat am iesit afara,lasand sa cante o melodie p'acolo,a iesit si ea,am chemat'o sa vorbim dar o zis ca nu vine,cica o chemase diriginta ei, cand au plecat a vrut sa ma pupe dar nu am lasat'olaughing.pe mess, dupa banchet.ea vreo 11 seara,a intrat si ea,si i'am zis,ca o plac ***,si a zis ca nu stie cum sa explice,dar cica sa stii ca "azi,te'am placutlaughing" si am tot vbit,si o zis ca mai placestraight face pe cineva,atunci mi-o cazut fatastraight face,si am intrebat pe cine,si o zis pe "george" eu il stiam de mai demultstraight face si atunci mi-o picat iar fatalaughing,si l'am intrebat >"ehee: atunci pe cine placi mai mult" si imi raspunde "pai,pe tine te cunosc doar de azi" si pana la urma o zis ca "pe george,pe tine nu te cunosc asa bine"tongue,si na' de atunci nu prea am mai vrut sa vorbesc cu eastraight face,urasc sa plac pe cineva,si ea sa mai placa pe "altcineva",insa,ea daca o zis ca ma place straight face se "comporta" pe mess la fel ca si pana acum,nimic diferit,numai emoticoane gen ":X:X:XX:X si ":*:*" dar in rest e la felstraight face,oare ma place? app,ea o zis ca pe george ala incepe sa nu-l mai placa asa mult,el o stat si cu sorsa,si sorsa il place pe el,dar el o place pe asta care o plac si eulaughing si i'am zis ei "dc nu stai cu el daca va placeti?" si mi-o zis: nu as putea niciodata sa stau cu el pentru ca a stat cu sora mea, si asa nu-l mai plac asa tare" faza era: CE DRACU SA FAC?straight face SA INCERC SA O UIT? SAUU?thinking SA INCERC SA fiu impreuna cu ea? alta faza e ca nu prea stiu cum sa ma comport, a mai stat cu fete dar nu prea le'am sarutatstraight face nici nu stiu sa sarut binestraight face straight face dar na' invat..deci..Sa incerc sa o uit?straight face!

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Saracu de tine. Tot ce pot sa fac e sa ma prapadesc de ras rolling on the floor

| 1mist3r explică:

Multumesc celor care au avut rabdare sa citeasca "porcaria" mealaughing:!

| AdyAdeluş a răspuns:

Nu o uita.Atunci daca se poate cand va vede baiatul ala George o pupi usor pe obraz.Si daca si ea te pupa nu mai fii fraier accepta.

| Marriiee14 a răspuns:

Deci...cu ce sa incep...in ptimul rand se vede ca e o poveste de dragoste! Nu ar trebui sa o uiti[daca ti-a zis ca te palce]! In schimb ar trebui sa ii arati ce simti tu fata de ea! Sau fa un gest romantic! Si daca mai vrei sfaturi uite idul meu ino_zane!

| Piticottt a răspuns:

Nuu! Daca o iubesti si o placi cu adevarat incearca sa o cucerestiwinking Si daca si ei ii place de tine macar o sa incercati sa aveti o relatie happy Si in legatura cu sarutulbatting eyelashes o sa invetii! kiss Baftaa!