| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Am o mare problema. Cqnd intru pe Facebook, mi se cere un cod care a fost trimis pe numarul meu de telefon.Acel numar nu mai este al meu, deoarece vara trecuta am pierdut telefonul care avea acea cartela. Ce sa fac in cazul asta? Cine ma ajuta primeste funda si vot happy!

1 răspuns:
| smileforme01 a răspuns:

Din pacate nu mai poti face nimic.adica si eu am patit acelasi lucru.bine eu nu am pierdut telefonul eu am sters codul si nu am stiu ce sa mai facsad