| Intainna a întrebat:

Am o mare problema! Mi-a venit ciclul cu 1 saptamana si 3 zile inainte? Ce se intampla? Din ce cauza? Mie intotdeauna mi-a venit ori cu cateva zile dupa ori la fix ...Sunt foarte ingrijorata

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Hey! Daca nu ai avut nici un contact sexual neprotejat nu ai de ce sa iti faci probleme. Cel mai probabil este vorba despre o dereglare hormonala cauzata de schimbarea de anotimp. Pentru mai multa siguranta, mergi la un ginecolog, el va fi cel mai in masura sa iti spulbere ingrijorarea. Ai grija de tine.

2 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

N'ai de ce, asa mi se intampla si mie. Dureaza ceva pana se regleaza
Nu'ti face griji:*

| Ade_5758 a răspuns:

Nu e nici o problema e fireschappy