| BuBu_4788 a întrebat:

Hei TPU, am o mica problema :-s si sunt ingrijorata din cauza asta:
inca nu mi-a venit ciclul [am 11 ani] si nu prea stiu cum sa ma pregatesc
si daca mai puteti sa imi spuneti ce voi avea pe chilot cand imi va veni big grin?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, pana pe la 16-17 ani o sa-ti vinawinking depinde de cat esti de dezvoltata happy
doamne rolling eyes sange, ce sa ai laughing?
pai trebuie sa ai grija la igiena, nu-i mare lucru, si eventual poti purta un absorbant la tine sa ai in cazul in care iti vine si poti discuta mai multe cu mama ta, sigur te va lamuri ea mai binewinking

1 răspuns:
| loveflorenciabertotti a răspuns:

Esti cam micuta sa te gandesti la ciclu, cand iti va veni iti va veni laughing Mie mi-a venit la 14 ani(acum am 15). Depinde de cat de dezvoltata esti.