| Adinnutza96 a întrebat:

Buna TPU.am o mare problema.Mi-am setat pe telefonul Vodafone Smart 2 o parola desenata..si cand a trebuit sa bag parola, imi spune ca este gresita ..nu stiu ce sa fac, cum sa il deblochez? va rog ajutati-ma urgent!

Răspuns Câştigător
| gbz112 a răspuns:

Incerca sa ii dai resetari din fabrica si desenul va disparea. Iar daca telefonul are garantie incerca sa te duci la Vodafone sa le spui problema poate iti pot face telefonul pe garantie, sau orice service gsm. Te poate ajuta in 30 min. mult noroc

| Adinnutza96 explică (pentru gbz112):

Multumesc mult!happy si mai am o problema, daca ma mai poti ajuta.atunci cand vreau sa bag pozele de pe telefon in pc cu cablul de date, nu imi pare nimic pe pc, in care sa pot deschide fisierele din telefon, mai exact nu apare ferestra aia cu 'open.'. doar de cateva ori a mers. Acum vreau sa bag niste poze si nu imi apare deloc chestia aia ..care poate fi problema? Multumesc mult happy

1 răspuns: