| Alecsandrescu a întrebat:

Am o mare problema si nu stiu daca voi gasi raspunsul! Sunt destul de mare, si nu stiu ce sa fac...adica in fiecare noapte vorbesc in somn.Ce as putea sa fac sa nu se mai repete? Stie cineva? Funda...

Răspuns Câştigător
| DrLaw a răspuns:

Salut, pai o cauza ar fi ca esti ff obosita in fiecare seara, poate fii din cauza alimentatiei, visele din timpul noptii, unele medicamente, stresul, daca cumva consumi droguri sau alte subst, nocive si tulburari de stare mintala. Astea ar fi cauzele acum cel mai bine e sa vezi un specialist.
Sper ca te-am ajutat incearca sa vezi care din cele ce ti-am zis mai sus le faci frecvent si inceraca sa le reduri doza sau sa te relaxezibig grin